Інклюзивна група «Сонечко»

25.Бер.2018
Інклюзивна група «Сонечко»

Наші вихователі

                    

Дмитрієнко Наталія Борисівна 

Остапчук Яна Євгенівна

                                Асистент вихователя                                      

  Фаранчук  Ніна Миколаївна 

Помічник вихователя  

                                                               

Шверид Наталія Леонідівна

Девіз:

Сонечко- це наша група, світлом та теплом окута.

Сміх та радість тут лунає, діток радо зустрічає.

Педагогічне кредо: Все – із доброго чи злого – починається з малого. Листя виросте з листочка, з нитки витчеться сорочка. З пагінця чи бруньки – гілка, з гілки – дудочка-сопілка. Хліб – з маленької зернини, дощ із чистої краплини.

Наша група має назву «СОНЕЧКО». Вона така ж тепла і затишна. В групі створені відповідні умови для духовного, фізичного та психічного розвитку. Виховання та навчання дітей відбувається на належному рівні, головне завдання розкриття природних нахилів, здібностей, обдарованості дітей. Багато уваги приділяється фантазуванню та розвитку нестандартного бачення світу, творчому вирішенню задач, розвитку пам’яті, уваги, моральних якостей. У групі знаходиться дуже багато різноманітних іграшок, дидактичних та сюжетно-рольових ігор, матеріал для різних видів діяльності. Щоденно вихователі проводять заняття в ігровій формі,  протягом яких намагаються надати малятам  якомога більше цікавої інформації.  Адже наші діти – це наше майбутнє, тому ми повинні допомогти їм розвиватися, дізнаватися, спілкуватися, навчатися, орієнтуватися.

Ми працюємо за  програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років “Українське дошкілля” та використовуємо програму розвитку дітей дошкільного віку «Віконечко».

У групі створено міні-музей «Ляльки мотанки»

В міні-музеї знаходяться різноманітні види українських мотанок, виготовлених власноруч асистентом вихователя групи – Фаранчук Н.М.. Міні-музей  в групі було створено з метою збагачувати знання дітей про різні види української народної іграшки, ознайомити із різними матеріалами, які використовуються для виготовлення ляльки, виховувати любов до рідного краю, його традицій, залучати  дітей до світу мистецтва, розширювати  їх культурний та національний світогляд, формувати життєву компетентність.

Наша група: