МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ – 2024

03.Чер.2024
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ – 2024

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.
До Міжнародного дня захисту дітей в закладі був проведений тематичний день«Дітям – радість , дітям – сонце, дітям – мир і доброта». Розвага: веселий калейдоскоп «Літо барви розгубило», флешмоб «В небі сонечко сміється», виставки «Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу», «Вітаємо літо!», «Україна – це ми!», пісенний калейдоскоп «Співанкова райдуга дитинства», «Мелодії дитинства», майстер-класи «Містечко майстрів запрошує»: «Соняшник – квітка сонця», «Посмішка літа», «Голуб миру», «Долонька дружби», оберіг для захисників, плетіння патріотичної стрічки на руку, образотворча діяльність «Весь світ у долонях дитини», «Барви дитинства», «Всіма барвами веселки» , «Ми за мир», «Моє веселе літо», танцювальний флешмоб «Літо, зустрічай!» – все це створило атмосферу свята та радості. Діти отримали заряд позитивної енергії, веселий настрій, добрі емоції. Мирного неба над головою вам, любі наші діти і їх рідні! Хай у рідній державі для вас відкриваються нові щасливі можливості, а сьогодення буде пронизане мудрістю поколінь! Будьте здорові та радісні, і сприймайте світ так, щоб кожен день дарував щастя та любов!
Дякуємо ЗСУ за можливість організовувати та проводити такі свята для наших вихованців, за їх посмішки, за можливість дарувати їм надію на краще майбутнє та щасливе життя!

Галерея зображень