Група “Казка”

25.Бер.2018
Група “Казка”

Наші вихователі:

 

                   

Чугаєвська Олена Адамівна    

      

Помічник вихователя:

Назіна Інна Вікторівна

 

Наш девіз:

«Хто казки читає, той у серці мудрість має».

 

Ми, вихователі групи, дбаємо про те, щоб життя наших вихованців було приємним, веселим та наповненим цікавими подіями: заняттями, святами, розвагами, дослідницько-пошуковою діяльністю. Для цього ми використовуємо інноваційні технології. Такі, наприклад, як мнемотехніка. Це технологія ефективного засвоєння інформації. Завдяки образності, ігровому та емоційному компонентам, що покладені в основу мнемотехніки, процес запам’ятовування перетворюється для дитини на цікаву, захоплюючу гру, а потрібна інформація мимовільно й міцно закарбовується в пам’ять.

Також використовуємо технологію «Лепбук». Лепбук – це саморобна паперова книжечка з кишеньками, дверцятами, віконцями, рухливими деталями, які дитина може діставати, перекладати, складати на свій роздум.

Створення лепбуків допомагає дітям закріпити і систематизувати вивчений матеріал, а розглядання папки в подальшому дозволить швидко пригадати пройдені теми.

У нашій групі створено міні-музей «Ґудзик». Цей музей дає дітям знання про історію походження ґудзика; можливість використовувати ґудзик не лише за призначенням, а й у художній творчості.

Такий музей можна відвідувати кожен день, самому змінювати, переставляти експонати, брати їх в руки і розглядати.

Також в нашій групі працює гурток «Чарівний ґудзик», завданням якого є розвивати у дітей  креативність та творчість у створенні предметних картин з ґудзиків.                                        

Наша група:

Галерея зображень