ДЕНЬ БЕЗ ІГРАШОК

11.Чер.2024
ДЕНЬ БЕЗ ІГРАШОК

Що робити, коли іграшки зникли? Як провести час з користю, цікаво, есело, пізнавально та продуктивно? Адже іграшки – невід’ємна частина життя дошкільників. Тоді в нагоді стане різний матеріал ( покидьковий, природний, стрічки , рахувальні палички , прищіпки, камінчики, палички, звичайний папір тощо.) Діти здатні придумувати, фантазувати, шукати рішення – і ось початок нового життя знайомих предметів. А ще, коли в гості завітало літо зі своїми друзями, веселими іграми та подарунками, – часу сумувати зовсім немає.
Дошкільнята будували халабуди із покривал, будинки, вежі із картонних коробок та випробувала їх на міцність; малювали на плівці, кольоровому пісочку, аплікували з підручних матеріалів, конструювали з пластикових пляшок, стаканчиків та губок; досліджували різні матеріали; вигадували, творили, а головне – вчилися спілкуватися та домовлятися один з одним.
Відсутність іграшок допомогла їм озирнутись навколо та зрозуміти, що можна весело проводити час без куплених дорогих іграшок, що навколо є стільки цікавого та корисного!
День без іграшок – емоційний, комфортний, позитивний, радісний.

Галерея зображень